هندوانه یک نوع گیاه با ساقه خزان‌شونده از خانواده‌ی خیارسانان است و میوه‌ی بزرگ این گیاه است. شکل نارس هندوانه همچنین به عنوان یک میوه مصرف می‌شود. هندوانه میوه‌ای با پوستی ضخیم، گوشتی و آبدار با تعداد زیادی دانه است.

حداقل مقدار خرید

10 تن

اندازه

20-25 سانتی‌متر

ارسال به

همه کشورها

موقعیت

ترکیه

ProductDetail

پیشنهاد در 48 ساعت

ProductDetail

زنجیره سرد

ProductDetail

حمل و نقل دریایی

ProductDetail

تن

هندوانه Image1
Description Icon

معروف است که خاک زادگاه هندوانه‌ها منطقه آسیایی است. همچنین، انواع وحشی هندوانه در قفقاز، شرق آناتولی، ایران و افغانستان یافت می‌شوند. از این مناطق هندوانه به سراسر جهان گسترش یافته است. امروزه، هندوانه به خصوص در آمریکا و کشورهای اروپایی مصرف می‌شود و در این کشورها تقاضای زیادی برای هندوانه وجود دارد.

به گفته داده‌های فعلی، تولید هندوانه در سراسر جهان 28,467,92 میلیون کیلوگرم است. در سال‌های اخیر، هندوانه در گلخانه‌ها و تونل‌های پلاستیکی کم ارتفاع کultivated های دیگری نیز کultivated شده است. به همین دلیل، هندوانه در خارج از فصلی که آماده برداشت است، عرضه می‌شود. به طور خاص، هندوانه‌های زمستانی در صورت نگهداری در شرایط مناسب می‌توانند برای 8 تا 9 ماه سالم مانده و قابل استفاده باشند. همچنین، میوه‌های کوچک هندوانه در صنعت ترشی جایگاه مهمی دارند. از سوی دیگر، به ویژه در فصل تابستان، به خصوص در بستنی میوه، بسیار مورد ترجیح است.

تولید و صادرات هندوانه در ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای برجسته در کشت هندوانه است زیرا خاک زادگاه هندوانه در آناتولی است. کشت هندوانه در یک منطقه بسیار وسیع در ترکیه گسترش یافته و تولید در یک منطقه بالغ بر 81 هزار دکار است. ع

لاوه بر این، هندوانه در تقریباً هر منطقه‌ای از ترکیه به جز مناطق بسیار سرد کشت می‌شود. هندوانه که در مناطق آب و هوای معتدل رشد می‌کند، در چهار منطقه در ترکیه کشت می‌شود. این مناطق شامل دریای سیاه، آجیان، آناتولی مرکزی و آناتولی جنوب شرقی هستند.

ترکیه در رتبه دوم جهان در تولید هندوانه قرار دارد. در ترکیه، میانگین دو میلیون کیلوگرم هندوانه سالانه تولید می‌شود. بخش قابل توجهی از این هندوانه‌ها به کشورهای اروپایی و خاورمیانه صادر می‌شود. علاوه بر این، آلمان و رومانی به عنوان کشورهایی با بیشترین واردات هندوانه از ترکیه شناخته می‌شوند.

واردات عمده هندوانه با کالاهای ترکیه را انجام دهید

آیا به دنبال یک تأمین کننده قابل اعتماد برای واردات عمده هندوانه هستید که مردم سراسر جهان از مصرف آن لذت می‌برند؟ کالاهای ترکیه بهترین کیفیت و هندوانه‌های طبیعی را از ترکیه، جایی که هندوانه‌ها بهترین شرایط رشد را دارند، برای مشتریان گرانقدر خود انتخاب می‌کند. سپس، کالاهای ترکیه بهترین پیشنهاد را در 48 ساعت ارائه می‌دهد و فرآیند واردات شما را به صورت کامل و بی‌عیب و نقص مدیریت می‌کند. هندوانه‌های تازه و با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن در محل شم

ا هستند! همین حالا با تیم متخصص ما تماس بگیرید و از این خدمت منحصر به فرد بهره‌مند شوید!

حداقل مقدار خرید

10 تن

اندازه

20-25 سانتی‌متر

ارسال به

همه کشورها

موقعیت

ترکیه
Additional Information
product
آیا به دنبال محصولات ترکیه هستید؟
Phone

محصولات مرتبط


Play Video Iconشرکت TURKISH GOODS با شعار ارائه محصولات با بالاترین کیفیت تا رسیدن به هدف، به بهترین شکل راه اندازی شده است.