همچنان که تعداد افرادی که از طعم لذیذ قهوه ترکی لذت می‌برند افزایش می‌یابد، بازار صادرات و واردات در سراسر جهان گسترش می‌یابد. براساس داده‌های سال ۲۰۲۱ ترکیه، کشورهایی که بیشترین مقدار قهوه را از ترکیه وارد می‌کنند، ایالات متحده با ۲ میلیون و ۱۱۳ هزار دلار و بلاروس با ۲ میلیون و ۵۲ هزار دلار بودند. براساس داده‌های سال ۲۰۲۱، ترکیه قهوه ترکی را به ۱۴۴ کشور صادر می‌کند. پیش‌بینی‌ها برای سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که این تعداد به تدریج افزایش خواهد یافت. افزایش تعداد برندهای قهوه ترکی در ترکیه نیز شرکت‌ها را به صادرات هدایت می‌کند. به عنوان ترکیش گودز، ما مسئول صادرات قهوه‌های شما به سراسر جهان هستیم. محصولات شما را با سیستم‌های حمل و نقل پیشرفته خود به کشورهای واردکننده ارسال می‌کنیم.

حداقل مقدار خرید

10 تن

نوع محصول

قهوه ترک

ارسال به

همه کشورها

ProductDetail

پیشنهاد در 48 ساعت

ProductDetail

پیشنهاد ویژه

ProductDetail

بهترین پیشنهاد

ProductDetail

ضمانت بهترین قیمت

ProductDetail

تن

قهوه ترک Image1
Description Icon

قهوه ترکیه‌ای

قهوه ترکیه‌ای که به خاطر طعم متمایز خود شهرت یافته است، از سایر قهوه‌ها با روش تهیه خود تمایز می‌یابد. به طور کلی، بعد از قهوه آماده شدن، پوسته آن فیلتر شده و مصرف می‌شود، در حالی که قهوه ترکیه‌ای مستقیماً در فنجان‌های کوچک ریخته شده و پس از پختن می‌شود. قهوه ترکیه‌ای که به آرامی پخت می‌شود، برای صحبت‌هایی که در هر ساعتی مصرف می‌شود، بی‌قابلیت است. علاوه بر اینکه قدیمی‌ترین نوع قهوه آسیابی در جهان است، قدیمی‌ترین روش پخت نیز متعلق به این قهوه است.

تولید قهوه ترکیه‌ای

قهوه از دانه‌های میوه‌های زرد، سبز و قرمزی ساخته می‌شود که قبل از رسیدن کامل برداشت می‌شوند. پوسته دانه‌های قهوه جمع‌آوری شده پوسته گرفته و شسته می‌شوند. سپس قبل از استفاده در تهیه قهوه خام به خشک شدن می‌پردازند. طعم و عطر دانه قهوه در حالت سبز بسیار ضعیف است. حرارت پختن دانه‌ها باعث وقوع واکنش شیمیایی در قهوه می‌شود. دانه‌های قهوه ترکیه‌ای آب خود را از دست داده و شکرباز می‌شوند. با تغییر اسیدیته، طعم و عطر آن غنی‌تر می‌شود. تعداد زیادی شرکت در ترکیه وجود دارد که در مرحله قهوه‌پزی فعالیت می‌کنند. تعداد صادرکنندگان قهوه در حال افزایش است و آن‌ها به س

وی جهان گشوده می‌شوند.

حداقل مقدار خرید

10 تن

نوع محصول

قهوه ترک

ارسال به

همه کشورها
Additional Information
product
آیا به دنبال محصولات ترکیه هستید؟
Phone

محصولات مرتبط


Play Video Iconشرکت TURKISH GOODS با شعار ارائه محصولات با بالاترین کیفیت تا رسیدن به هدف، به بهترین شکل راه اندازی شده است.