در سال ۲۰۲۱، اولکر، صادرکننده بیسکوییت برتر جهان، نیمی از بازار صادرات بیسکوییت و شکلات با ارزش ۶۵۰ میلیون دلار را که شامل گودیوا نیز می‌شود، در اختیار دارد. این شرکت از بسیاری از مناطق ترکیه مانند گبزه، توپکاپی، سیلیوری و کرمان، تولید و صادرات را ادامه می‌دهد. علاوه بر اینکه گودیوا یک محصول گروه غذایی است، باید در دماهای مناسب نسبت به احتمال ذوب شدن آن نگهداری شود. در حالی که این موضوع یک هشدار حتی برای مصرف کننده است، در مرحله صادرات باید به آن توجه بیشتری شود. در این مرحله، Turkish Goods ظاهر می‌شود. با سیستم‌های حفاظت و حمل و نقل با تکنولوژی ویژه، کارکنان ما تضمین می‌کنند که گودیوا بدون از دست دادن طعم و شکل خود، مسیر خود را ادامه می‌دهد.  

حداقل مقدار خرید

10 تن

نوع محصول

گودیوا

ارسال به

همه کشورها

ProductDetail

پیشنهاد در 48 ساعت

ProductDetail

بهترین پیشنهاد

ProductDetail

ضمانت بهترین قیمت

ProductDetail

زنجیره سرد

گودیوا Image1
Description Icon

گودیوا

می‌توان گفت که شکلات بلژیکی اولین شکلاتی است که به ذهن می‌رسد در جهان. گودیوا افسانه برند شکلات بلژیکی است که هم با پایداری و هم با ساختار خوشمزه‌اش شناخته می‌شود. تاریخچه شکلات که با تلفیق علاقه و طعم تولید می‌شود، در بروکسل مستقر است. نام گودیوا در سال ۱۹۲۶ توسط استاد شکلات‌ساز پیر دراپس آغاز شد. ادامه ادغام این برند شکلاتی نمادین با هنر با ورود برند آولکر ییلدیز هلدینگ در سال ۲۰۰۷ ادامه یافت.

تولید گودیوا

گودیوا با بیش از ۶۰۰ بوتیک و فروشگاه در بیش از ۱۰۰ کشور، تولید و فروش خود را ادامه می‌دهد. گودیوا با گرفتن سبک نوآورانه و رویکرد سنتی، به تمام جهان نشان داده است که شکلات می‌تواند یک افسانه با انواع بسیاری باشد. در حالی که به تولید گزینه‌های گیاهی نیز می‌پردازد، ادامه می‌دهد تا طعم‌های جدیدی را که ویژه کشورهای مختلف جهان هستند، تجربه کند. شکلات‌های گودیوا که از پرتقال تا تمشک، از شیری تا تلخی، انواع بسیاری دارند، به خصوص با مفهوم هدیه‌دهی خود، در بین محصولات شکلاتی صادراتی پرطرفدار هستند. به خصوص بیشتر تولیدات در توپکاپی، استانبول انجام می‌شود.

حداقل مقدار خرید

10 تن

نوع محصول

گودیوا

ارسال به

همه کشورها
Additional Information
product
آیا به دنبال محصولات ترکیه هستید؟
Phone

محصولات مرتبط


Play Video Iconشرکت TURKISH GOODS با شعار ارائه محصولات با بالاترین کیفیت تا رسیدن به هدف، به بهترین شکل راه اندازی شده است.